Święta to okres zakupów, prezentów i szukania tego co najlepsze! Właśnie po to stworzono 'department stores': pełne luksusowych i użytecznych produktów, od Isabel Marant po szwajcarskie zegarki. The Talk wybrało dla Was kilka z nich, gdzie kupicie wszystko.

main_over_big

Gdzie? Berlin

Marki: Louis Vuitton, Loro Piana, Alexander Wang, Tom Ford, Valentino

E-sklepwww.dsq206.com

Oprócz ekskluzywnych marek znajdziemy tu wiele nowych, wschodzących gwiazd mody. Quartier 206 wyróżnia się także wspaniałym wyborem kosmetyków. Ten berlińskiego sklep oferuje dyskretną formę zakupów – w ciszy i spokoju. Quartier 206 nie jest wielkim domem towarowym, dzięki temu zakupy są przyjemniejsze. Świetna obsługa i ciekawy dobór kolekcji to kolejne plusy. 

Adres: Friedrichstrasse 71

foto
cabinet-quartier
vitkac1_big

Gdzie? Warszawa

Marki: Gucci, Lanvin, Bottega Veneta, Stella McCartney

E-sklep: FarFetch

Pierwszy ekskluzywny dom towarowy w Polsce. Vitkac podbija serca Warszawiaków, i nie tylko. Oprócz piętra z ekskluzywnymi butikami oraz ubraniami, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, możemy kupić tutaj ekskluzywne meble, kosmetyki i zjeść w renomowanej restauracji. Świetny sklep z winami to także atut Vitkaca, nie mówiąc już o pięknie zaprojektowanym budynku.

Adres: Bracka 9

vitkac_007_2048px_srgb-1
lcsnowe-12
harveynichols_medium

Gdzie? Londyn, Bristol, Dublin, Manchester, Edinburgh, Brimingham, Leeds, Liverpool

Marki: Isabel Marant, Alatuzarra, Gianvito Rossi

E-sklep: Harvey Nichols

Sklep pojawił się na Knightsbridge (dzielnica w Londynie) jeszcze w 1831 roku, co jest dowodem na to, że Hervey Nichols to nie byle dom towarowy. Standardowo oprócz ubrań znajdziemy tu piętra z jedzeniem i kosmetykami, ale to właśnie świetnie i niekonwencjonalnie dobrane kolekcje to coś, co wyróżnia Harvey Nichols. Bardziej dyskretny niż Selfridges czy Harrods, Harvey Nichols jest idealny na świąteczne zakupy.

Adres (Londyn): Knightsbridge 109-125

980x380_STORE_CONTACT_PAGE_CAROUSEL_LONDON_1
980x380_STORE_CONTACT_PAGE_CAROUSEL_LONDON_2