Instagram to fabryka gwiazd mody, w tym dzieci. Przedstawiamy Wam dwie dziewczynki i dwóch chłopców, którzy naszym zdaniem zasługują na uwagę każdego miłośnika mody.

dzieciaki01

Alonso Mateo

Instagram:  @luisafere

Jego mama, Luisa Fernanda Espinosa, jest profesjonalną stylistką pracującą m.in. z meksykańskim „Harper’s Bazaar”. Rano tylko pomaga Alonso wybrać strój do szkoły, bo jak mówi: ‚jej syn ma bardzo wyszukane poczucie stylu’. Rodzina często podróżuje po całym świecie, gdzie szuka inspiracji. Świetne dobrane dodatki, dobrze skrojone ubrania, a wszystko bez przesady i nadal w dziecięcym wydaniu. Luisa mówi, że na szczęście Alonso jeszcze nie wie, jak bardzo oczarował świat mody, ale zdarza mu się cyknąć tzw. ‚selfie’.

dzieciaki02
dzieciaki03
dzieciaki20

Genesis

Instagram:  @miss_gabby_13

Genesis ma 3 latka, piękne ciemne włosy i urzekający uśmiech. Ubiera się dziewczęco, nosi czapki z pomponami i ubranka w każdym kolorze tęczy. Na wzór mamy nosi miniaturki jej torebek: LouisVuitton Speedy czy Celiné Luggage.

dzieciaki21
dzieciaki22
dzieciaki39

Rylee

Instagram:  @kelli_murray

Mama 3-letniej Rylee – Kelli Murray jest ilustratorką i projektantką. Razem z ojcem i dwójką dzieci tworzą bardzo ‚cool’ rodzinkę o niebanalnym stylu. Trochę grunge, trochę hippie, mała Rylee już kopiuje styl swojej mamy. Jest fanką dużych okularów i ciężkich butów. Zawsze wesoła, świetnie wpisuje się w uproszczoną estetykę rodziców.

dzieciaki40
dzieciaki41
dzieciaki58

Kyan

Instagram:  @jetaimekyan

Mały Kyan nie wie jeszcze, że stał się gwiazdą internetu, co zawdzięcza hipsterskiej stylówce. Chłopiec ma już całą kolekcję kapeluszy oraz czapek. Jego old-schoolowy styl wyraża się w jeansie, słodkich nadrukach oraz śmiesznych gadżetach, które ze sobą nosi. Na pewno nie jeden mężczyzna chciałby wyglądać tak stylowo zimą, jak Kyan w swojej puchowej kurtce.

dzieciaki59
dzieciaki60