Czas na drugą odsłonę e-sklepów.

esklepy1

Dla kogo: Dla tych, którzy lubią mieć wszystko w jednym miejscu

Marki: I te małe, i te większe, alternatywne i te bardziej znane, znajdzie się tu także kilka produktów vintage.

Czemu warto tutaj kupować: Lyst zrzesza wiele sklepów internetowych jak Matches czy Nastygal, aby klient mógł mieć dostęp z jednej platformy do ofert z różnych miejsc. To rozwiązanie oszczędza nam czasu. Dużym sukcesem okazała się aplikacja Lyst, która jest idealna dla osób w ciągłym biegu.

Adres: www.lyst.com

Wybór The Talk: Chustka Chanel vintage ze sklepu NastyGal.

esklepy2
esklepy3

Dla kogo: Dla osób, które cenią sobie dobrą modę za niższą cenę.

Marki: Sztandarową marką dla strony są ich własne produkty ASOS, które mają dobra jakość i modne kroje. Strona oferuje także inne marki jak: River Island, Abercrombie & Fitch, Mango, itp.

Czemu warto tutaj kupować: ASOS jest mekką dla osób, które lubią modne rzeczy z nutką nonszalancji. Strona jest też pełna inspiracji – znajdziemy tu porady stylistów, magazyn „ASOS” czy ASOS Market Place (zakładka, która oferuje produkty z różnych bardziej alternatywnych butików, szczególnie z Wielkiej Brytanii).

Adres: www.asos.com 

Wybór The Talk: Wełniany niebieski płaszcz marki ASOS

esklepy4
esklepy5

Dla kogo: Dla wielbicieli tzw. Loungewear, czyli ubrania równocześnie stylowe i wygodne

Marki: Hush to popularna brytyjska marka lifestylowa.

Czemu warto tutaj kupować: Ponieważ Hush wyróżnia się spośród marek loungwearowych jakością, niebanalnym projektem i oryginalnością. Swetry boyfriendowe czy sztuczne futerka, i przyjemne w dotyku, ultra kobiece spodnie dresowe, to marzenie wielu z nas.

Adres: www.hush-uk.com

Wybór The Talk: Kaszmirowy sweter Boyfriend

esklepy6
esklepy

Dla kogo: Dla każdego. Tiffany to klasyk, który oferuje zarówno droższą, jak i tańszą biżuterię.

Marki: Tiffany to amerykański producent biżuterii ekskluzywnej, który oferuje drogie kolie, jak i srebrne, modne produkty dla młodszych klientów.

Czemu warto tutaj kupować: Modna biżuteria warta inwestycji.  Powinna być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Każde zainwestowana złotówka jest warta tego, co dostaniecie w zamian.

Adres: www.tiffany.com

Wybór The Talk: Zawieszka do bransoletki w kształcie nowojorskiej taksówki

esklepy7
esklepy8

Dla kogo: Dla prawdziwych Fashionistek. Anya Hindmarch to angielska projektantka akcesoriów i ubrań.

Marki: Anya Hindmarch jest znana na światowym rynku mody za swoje niebanalne i zabawne wzory.

Czemu warto tutaj kupować: Firma oferuje serwis ‚bespoke’, który daje nam możliwość zaprojektowania własnego produktu, a raczej ozdobienia go śmiesznym napisem lub rysunkiem. Oprócz tego znajdziemy tutaj wiele przydatnych produktów w podróży (etui na paszport czy karty kredytowe), modne torebki czy praktyczne kosmetyczki. Anya oczarowała swoimi projektami wiele IT-girls. Anya weszła na stałe do grona angielskich mistrzów akcesoriów, jak Smythson, lecz jest bardziej dostępna cenowo.

Adres: www.anyahindmarch.com

Wybór The Talk: Etui na karty kredytowe z napisem i wygrawerowanym na skórze imieniem (według życzenia klienta)

esklepy9
esklepy91

Dla kogo: Dla tych którzy urządzają dom, lubią gadżety domowe czy po prostu szukają ciekawego pojemnika na ciasteczka.

Marki: W Fabryce Form znajduje się wiele firm, jest zarówno wygodny, jak i praktyczny Joseph&Joseph, a także modny, ale użyteczny Alessi.

Czemu warto tutaj kupowć: Do Fabryki Form możemy pójść będąc w Warszawie (ul. Spokojna 7) albo w Poznaniu (Wojskowa 4), ale cała Polska może także skorzystać  z w pełni zaopatrzonego sklepu internetowego, który jest uczciwy pod względem wymian i reklamacji, jak i sprawny z dostawą. Znajdziemy tu promocje i dodatkowe informacje na temat produktów. The Talk najbardziej zachwyca oferta sklepu, która oprócz kuchennych akcesriów jest pełna pomysłów na dekoracje domu i łazienek. W Fabryce Form kupimy także nietypowe oświetlenie i meble.

Adres: fabrykaform.pl

Wybór The Talk: Otwieracz do wina A di Alessi w kształcie Pinokia

esklepy92

źródło zdjęcia profilowego: Guest of a Guest