Ostatnio prężnie rozwijamy nasze kulinarne umiejętności. Ale nadchodzi weekend. Dla jednych oznacza to gotowanie w domu, a dla drugich odpoczynek i brak jakiejkolwiek aktywności wychodzącej poza łóżko lub kanapę. Ponieważ propozycji dla tych, którzy odpoczywają przy pieczeniu, studzeniu i mieszaniu mamy na The Talk wiele, teraz coś dla leniuchów, czyli lista warszawskich knajp, które z chęcią dowiozą Wasze danie tuż pod drzwi.

Bobby Burger

W całej stolicy jest pełno knajp tej firmy i nie ma co się dziwić, bo burgery są pyszne! Na burgery jest szał i powstaje wiele knajp o podobnym profilu, ale liczy się smak, a w tej kwestii Bobby Burger daje radę!

Bobby Burger Facebook

Kontakt do jednego z lokali:

ul. Żurawia 32/34

799 304 704

jzddd1

Trattoria Rucola

Pyszna pizza i włoskie dania, a do tego 3 lokalizacje, czyli dostęp do restauracji z prawie każdego miejsca w Warszawie!

Trattoria Rucola Facebook

Kontakt do jednego z lokali:

ul. Krucza 6/14

(0-22) 465 18 36

jzddd2

Makaroni

Pyszne makarony na wynos w klasycznych ‚chińskich’ pudełeczkach. Robione w domowy sposób to coś nowego na warszawskiej mapie smaków!

Makaroni Facebook

Kontakt:

ul. Puławska 11 lok.17B

535 980 462

jzddd3

Gringo Bar

Wrapy i meksykańskie pyszności, a wszystko zrobione z produktów najlepszej jakości. Menu jest co prawda krótkie, ale jest w nim wszystko, czego amatorzy wrapów i ostrych dań lubią najbardziej.

Gringo Bar Facebook

Kontakt:

ul. Odolańska 15

(0-22) 848 95 23

jzddd4

Little Thai Gallery

Jedno z najlepszych miejsc, jeżeli chodzi o tajską kuchnie. Dania robione z prawdziwych tajskich przepisów i co najważniejsze z prawdziwych tajskich składników – nie zawiedziecie się!

Little Thai Gallery Facebook

Kontakt:

Pl. Dąbrowskiego 2/4

Zamówienia poprzez Royal Menu

jzddd5

Sushi Zushi

Kultowe warszawskie miejsce, jeżeli chodzi o sushi. Z dostawą czy przy barze z pływającymi łódeczkami, dania są zawsze pyszne i nigdy się nie znudzą!

Sushi Zushi Facebook

Kontakt:

ul. Żurawia 6/12

(0-22) 420 33 73/74

jzddd6